Julkalendern 2013 banner

Vad kan finnas bakom dagens lucka? Faktiskt inget tips på på vare sig pyssel eller recept på något mumsigt. Jag tänkte vi kunde köra en liten tävling istället.

lucka nummer 6

Denna tävling är i samarbete med Arla. Det har nästlat sig in en bild på ett recept från Arla i ett inlägg här på bloggen och det gäller för dig att hitta det.

Tävlingen pågår fram till jul och du kan hitta mer info på Arlas hemsida.

Lycka till!

Print Friendly, PDF & Email

Warning: array_merge(): Argument #1 is not an array in /data/c/7/c7e00ef6-3faf-4aa1-a49d-5754f0cda95b/matikvadrat.se/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/seofacebook.php on line 559

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/c/7/c7e00ef6-3faf-4aa1-a49d-5754f0cda95b/matikvadrat.se/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/seofacebook.php on line 561

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *